Kocaeli Muammer Dereli AÖL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Oğlumu mutfakta çırılçıplak yatarken gördüm"

2 posters

"Oğlumu mutfakta çırılçıplak yatarken gördüm" Empty "Oğlumu mutfakta çırılçıplak yatarken gördüm"

Mesaj tarafından Schizophrene Perş. Tem. 03, 2008 6:56 pm

"Oğlumu mutfakta çırılçıplak yatarken gördüm"
Kocaeli'de 8 aylık bebeğin organlarını almak istediler

03.07.2008 17:46

Kocaeli'de bir eve mutfak penceresinden giren şahıslar, ev sakinlerini uyutup 8 aylık bebeğin organlarını almak istedi.
Olay, Kocaeli'nin Dilovası İlçesi'ne bağlı Tavşancıl Beldesi'nde meydana geldi. Sazak ailesinin ikamet ettiği eve gece geç saatlerde mutfak penceresinden giren kimliği belirsiz şahıslar, evin oturma odasında uyuyan anne Türkan Sazak (29) ve kızı Duygu Sazak'ı spreyle etkisiz hale getirerek, yanlarında uyumakta olan 8 aylık Fazlı Sazak'ı alarak mutfağa getirdi. Mutfakta 8 aylık Fazlı bebeğin organlarını bıçakla işaretliyen şahıslar, sabaha karşı anne Türkan Sazak'ın bebeğin ağlama sesiyle uyanmasıyla evden kaçarak uzaklaştı.
Anne Türkan Sazak, "Eşim evde olmadığı için televizyonu açıp salonda uyudum. Normalde en ufak bir seste uyanırım. Ama o gün sabaha kadar uyudum. Sabah ise oğlumun sesine uyandım. Kalkmaya gücüm yoktu. Güçlükle kalkıp sesi takip ettim. Oğlumu mutfakta çırılçıplak yatarken gördüm. Yanında bıçak, şırınga falan vardı. Hemen çocuklarımı alıp kaynımın evine gittim. Bizi nasıl bir maddeyle uyutmuşlar ki, ben ve çocuklarım gün boyu kendimize gelemedik. Hayatımda bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. Allah çocuğumu bana bağışladı" dedi.
Olay sonrası Sazak ailesi, Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyrusunda bulundu. Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen Fazlı bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma sürüyor

İHA
Schizophrene
Schizophrene
Admin

https://muammerdereliaol.yetkin-forum.com

"Oğlumu mutfakta çırılçıplak yatarken gördüm" Empty Geri: "Oğlumu mutfakta çırılçıplak yatarken gördüm"

Mesaj tarafından +H_@yÇ@ Perş. Tem. 03, 2008 7:35 pm

ayy yazıkk küçück bebekk =(
+H_@yÇ@
+H_@yÇ@

- Similar topics